Zakupy przez telefon62 580 40 56
Szukaj
Zaloguj się Zarejestruj się

Twój Koszyk

Dywaniki EVA BMW

Twoje auto: BMW

usuń wybór

Wyszukaj model samochodu

Szukaj

Każdy z nas lubi podróżować w komfortowych warunkach. Niestety okruszki, plamy i inne zabrudzenia tapicerki negatywnie wpływają na nasze samopoczucie w trakcie jazdy. Z uwagi na to, że większość zanieczyszczeń trafia bezpośrednio na podłogę auta, już dziś warto zdecydować się na dywaniki EVA do samochodu BMW, które zabezpieczą wykładzinę przez zniszczeniem. Świetnie sprawdzą się jesienią i zimą, kiedy za oknem panuje plucha, a pasażerowie wnoszą do wnętrza pojazdu błoto i wilgoć. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Dywaniki samochodowe EVA do BMW – dlaczego warto w nie zainwestować?

Po pierwsze są idealnie dopasowane do konkretnego modelu auta oraz pozbawione przykrego zapachu. Jednak to nie wszystko! Dywaniki samochodowe EVA do BMW charakteryzują się specjalnie zaprojektowaną strukturą w kształcie rombów lub łezki, dzięki czemu skutecznie zatrzymują brud w komórkach i zapobiegają roznoszeniu się zanieczyszczeń po podłodze. Są niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy użyć bieżącej wody oraz ścierki lub irchy, a w przypadku głębszych zabrudzeń - uniwersalnej szczotki. Istnieje również możliwość prania na myjni.

Dywaniki EVA do samochodu BMW dostępne w naszej ofercie zawdzięczają swoją długą żywotność solidnemu obszyciu ekoskórą lub nubukiem z pojedynczą nicią. W ten sposób zapobiegają strzępieniu brzegów, mają jednolitą strukturę oraz wykazują odporność na przetarcia i substancje chemiczne znajdują się w środkach czyszczących do tapicerki. Na uwagę zasługuje także wszyte wzmocnienie po stronie kierowcy w postaci gumowej wkładki, które wyróżnia się doskonałą funkcjonalnością oraz wysokimi walorami wizualnymi.

Dywaniki EVA do samochodu BMW – zadbaj o czystość w swoim aucie!

Wilgoć, błoto, plamy z jedzenia – to wszystko negatywnie wpływa na stan i czystość pojazdu. Jak zabezpieczyć wykładzinę przed ewentualnymi zabrudzeniami, a przy okazji zwiększyć bezpieczeństwo jazdy? Z pomocą przychodzą dywaniki samochodowe do BMW, które dostarczane są z zestawem mocującym w formie zatrzasków dopasowanych do oryginalnych uchwytów występujących fabrycznie w konkretnym modelu auta. Zapobiegają przesuwaniu się dywanika zwłaszcza na linii pedałów. Dzięki temu kierowca ma pełną swobodę wykonywania poszczególnych manewrów, a podróż przebiega sprawnie i komfortowo.

Już dziś zadbaj o bezpieczeństwo na drodze, wybierając dywaniki samochodowe EVA do BMW, które wyposażone są w gumowe wzmocnienie oraz specjalny system mocujący. Zapewniają wygodę użytkowania, a także pomagają utrzymać nienaganny porządek wewnątrz auta. Chcesz poznać więcej szczegółów na temat oferty? Skontaktuj się z nami już dziś!