Zakupy przez telefon62 580 40 56
Szukaj
Zaloguj się Zarejestruj się

Twój Koszyk

Dywaniki EVA Volvo

Twoje auto: Volvo

usuń wybór

Wyszukaj model samochodu

Szukaj

Nie ma lepszego uczucia niż przywitać pasażerów w czystym i zadbanym samochodzie, prawda? Dlatego już dziś wybierz dywaniki EVA do Volvo i zadbaj o swój komfort podczas jazdy oraz bezpieczeństwo na drodze. Dzięki temu ochronisz także oryginalną wykładzinę pojazdu przed wilgocią i zabrudzeniami, które zalegają na podeszwach obuwia. Tego typu akcesoria sprawdzą się zwłaszcza jesienią i zimą, kiedy za oknem panuje plucha. W dodatku pozytywnie wpłyną na walory wizualne auta i zapobiegną ześlizgiwaniu się butów kierowcy z pedałów.

Dywaniki samochodowe EVA do Volvo – najważniejsze właściwości

Jak skutecznie zabezpieczyć tapicerkę pojazdu przed nieestetycznymi i trudnymi do usunięcia plamami? Pomogą Ci w tym dywaniki EVA do samochodu Volvo, idealnie dopasowane do kształtu płyty podłogowej danego modelu auta. Wyróżniają się starannie zaprojektowanym wzorem w łezki lub romby, który przetrzymuje brud wewnątrz komórek, zapewniając nienaganną czystość.

Nie musisz martwić o nieprzyjemny gumowy zapach czy zbyt szybkie zużycie. Producent zastosował specjalne wykończenie czarnym nubukiem lub ekoskórą z pojedynczym przeszyciem nicią. W ten sposób solidnie zabezpieczono brzeg przed strzępieniem i przetarciami. W dodatku użyte materiały są w pełni odporne na substancje chemiczne znajdujące się w środkach czyszczących.

Oferujemy cały komplet dywaników samochodowych EVA do Volvo, dostępnych w kilku kolorach: czarnym, beżowym i szarym w zależności od indywidualnych preferencji. Są niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości. Aby pozbyć się powierzchownych zanieczyszczeń, wystarczy bieżąca woda, ściereczka lub ircha. Natomiast głęboki brud usuniesz podczas prania w myjni samochodowej lub za pomocą uniwersalnej szczotki.

Dywaniki samochodowe EVA do Volvo – dlaczego to dobry wybór?

Wiele osób podkreśla, jak istotne dla bezpiecznej jazdy jest wszyte wzmocnienie po stronie kierowcy, które zapewnia zwiększoną wytrzymałość na przetarcia. Struktura jest całkowicie spójna z perforowaną powierzchnią i prezentuje estetyczne walory wizualne. Dywaniki EVA samochodowe do Volvo dostarczane są zawsze z prostym zestawem mocującym w postaci zatrzasków, przystosowanym do oryginalnych uchwytów występujących fabrycznie w podłodze auta. Dzięki temu nie przesuwają się i zapewniają dłuższą żywotność nawet przy codziennym użytkowaniu.

Struktura naszych dywaników samochodowych EVA do Volvo skutecznie zapobiega roznoszeniu się zabrudzeń, dlatego już dziś możesz cieszyć się doskonałą czystością we wnętrzu swojego pojazdu. W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.