Zakupy przez telefon62 580 40 56
Szukaj
Zaloguj się Zarejestruj się

Twój Koszyk

Dywaniki welurowe BMW

Twoje auto: BMW

usuń wybór

Wyszukaj model samochodu

Szukaj

Choć ten niepozorny detal może Ci się wydawać mało istotnym elementem Twojego pojazdu, w rzeczywistości pełni kluczową rolę w utrzymaniu czystości we wnętrzu auta. Dywaniki welurowe do BMW chronią wykładzinę przed wilgocią i brudem, które mogą być wnoszone na butach pasażerów. Zabezpieczają tapicerkę przed zabrudzeniem, a także zniszczeniem – zwłaszcza od strony kierowcy, który manipulując pedałami, często zahacza obuwiem o podłogę. Obecność tego typu dodatków jest szczególnie ważna w okresie jesienno-zimowym, gdy pojawia się deszcz, śnieg oraz błoto.

Dlaczego warto wybrać welurowe dywaniki do samochodu BMW?

Wpływają nie tylko na czystość wnętrza pojazdu, ale także bezpieczeństwo jazdy. Pomagają kierującemu utrzymać stopy w jednym miejscu, zapobiegając przypadkowemu ześlizgnięciu się z pedałów gazu, hamulca czy sprzęgła. Dywaniki samochodowe welurowe do BMW, dostępne w naszej ofercie, wyposażone są w specjalne, wgrzane wzmocnienia oraz punkty mocujące dostosowane do modelu auta. Nie musisz więc martwić się o nieodpowiednie dopasowanie do kształtu płyty podłogowej.

Welurowe dywaniki do auta BMW różnią się strukturą wykładziny - pętelkowa, strzyżona, igiełkowa. Dolna część została zabezpieczona chropowatą masą gumową, która zapobiega przesuwaniu i zawilgoceniu płyty podłogowej pojazdu. Każdy egzemplarz wykonany został pod konkretny model samochodu, by idealnie chronił tapicerkę przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. Na uwagę zasługuje także łatwe i wygodne czyszczenie za pomocą odkurzacza i ogólnodostępnych środków do pielęgnacji wykładziny.

Dywaniki samochodowe welurowe do BMW

W zależności od wybranej serii możesz liczyć na przyjemną strukturę powierzchni, zapewniającą całkowitą ochronę przed zabrudzeniem nawet w wymagających warunkach pogodowych. Dywaniki welurowe do BMW wyposażone są w specjalne wzmocnienia wykonane w technologii ultradźwiękowego zgrzewania wykładziny. Dzięki temu łączą znakomitą funkcjonalność, trwałość i nowoczesny design. Producent zadbał także o solidne obszycie krawędzi za pomocą ekoskóry lub włóczki polipropylenowej, gwarantując wysoką odporność na wypruwanie i strzępienie nici.

Zapomnij o wilgoci, błocie i nieestetycznych plamach na wykładzinie. Welurowe dywaniki samochodowe do BMW pomogą Ci zadbać o czystość tapicerki, a jednocześnie zapewnią maksymalny komfort i bezpieczeństwo jazdy. Są idealnie dopasowane do modelu Twojego pojazdu. Cechuje je spójna struktura i wysoka wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.