Zakupy przez telefon62 580 40 56
Szukaj
Zaloguj się Zarejestruj się

Twój Koszyk

Dywaniki welurowe Volvo

Twoje auto: Volvo

usuń wybór

Wyszukaj model samochodu

Szukaj

Zależy Ci na ochronie oryginalnej wykładziny pojazdu przed zużyciem? Co powiesz na dywaniki welurowe do Volvo, które sprawdzą się zwłaszcza podczas niekorzystnej aury za oknem? Skutecznie zabezpieczają tapicerkę przed brudem i wilgocią, które przedostają do wnętrza wraz z butami pasażerów. Takie zanieczyszczenia mogą spowodować powstanie nieestetycznych plam na powierzchni materiału, a także uszkodzić elementy podatne na korozję. Co ważne, tego typu dodatki pozytywnie wpływają na walory wizualne auta.

Dywaniki samochodowe welurowe do Volvo

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości, welurowe dywaniki do samochodu Volvo z wgrzanym wzmocnieniem na linii pedałów oraz zamontowanymi punktami mocującymi. Zostały idealnie dopasowane do kształtu płyty podłogowej. Są niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości - jedyne, czego potrzebujesz, aby zachować je w nienagannym stanie, to odkurzasz i środki pielęgnujące do tapicerki. Różnią się strukturą wykładziny (strzyżona, igiełkowa, pętelkowa) w zależności od wybranej serii – Standard Line, Economic Line, Comfort Line itp.

Dzięki zastosowanej technologii ultradźwiękowego zgrzewania wykładziny dywaniki welurowe do Volvo zyskały nie tylko estetyczny wygląd, ale także solidne wzmocnienie odporne na strzępienie nici i wypruwanie. Perforowana powierzchnia nie jest podatna na przetarcia tak, jak jej tradycyjne odpowiedniki. Znakomicie chroni płytę podłogową samochodu przed zabrudzeniami nawet w trudnych warunkach pogodowych. Zastosowana struktura materiału to efekt prac nad wykładzinami dywanowymi przeznaczonymi do domów i obiektów publicznych.

Welurowe dywaniki do auta Volvo

Możesz mieć pewność, że zestaw mocujący wybranego produktu jest doskonale dopasowany do kołków zamontowanych fabrycznie w danym modelu samochodu. Dodatkowo obecność specjalnego wzmocnienia zapobiega przetarciom pod piętami na linii pedałów, zapewniając bardziej komfortową i bezpieczną jazdę. W dywanikach welurowych do Volvo zastosowano również niezawodny rodzaj obszycia – włóczką (nicią) polipropylenową lub ekoskórą – który tworzy spójne połączenie z wykładziną i zwiększa jej żywotność.

Dywaniki samochodowe welurowe do Volvo występują w kilku zestawieniach kolorystycznych (grafitowy, beżowy, czarny, czarny popiel) w zależności od wybranej serii i indywidualnych upodobań. Niektóre modele zawierają wtopioną siatkę usztywniającą oraz specjalną warstwę zabezpieczającą przed przemakaniem i przesuwaniem w aucie. Sprawdź wszystkie produkty dostępne w ofercie naszego sklepu i dopasuj je do modelu swojego pojazdu.