Zakupy przez telefon62 580 40 56
Szukaj
Zaloguj się Zarejestruj się

Twój Koszyk

Wyszukaj model samochodu

Szukaj

Kieszenie, płotki i uchwyty

Bagażnik w samochodzie to miejsce, w którym wydarzyć się może całkiem sporo. Wbrew pozorom to jedno z tych miejsc, które w szczególności podatne jest na zabrudzenia lub nawet na uszkodzenia. Jak to możliwe? Niewłaściwe przechowywanie najróżniejszych przedmiotów w bagażniku powoduje, że w czasie podróży swobodnie się przemieszczają. Na edywanik.pl mamy na to rozwiązanie. Kieszenie, płotki i uchwyty pomogą uporządkować przestrzeń bagażnika, a przy tym zapewnić bezpieczną oraz komfortową podróż dla Ciebie i Twoich współpasażerów.

Kieszenie, płotki i uchwyty do bagażnika samochodowego produkcji Max-Dywanik to praktyczne akcesoria. Z ich udziałem wręcz zaaranżujesz całą przestrzeń w tylnej części samochodu. Płyny eksploatacyjne, kosmetyki samochodowe, gaśnica, apteczka i wiele innych przedmiotów, które każdy kierowca powinien mieć pod ręką znajdzie swoje miejsce w bagażniku.

Jak zaplanować przestrzeń swojego bagażnika?

Każdy właściciel swojego samochodu prędzej, czy później musi zmierzyć się z małą ilością miejsca w swoim bagażniku. Problem zaczyna pojawiać się kiedy w naszym bagażniku przewozimy sporą ilość większych i mniejszych przedmiotów, które są must have na wyposażeniu kierowcy. Kieszenie, płotki i uchwyty samochodowe od Max-Dywanik ułatwią uporządkować przestrzeń w bagażniku i z ich pomocą wygospodarujesz nieco więcej wolnej przestrzeni.

Kieszenie na rzepy do bagażnika samochodowego

Uniwersalne kieszenie na rzepy do bagażnika samochodowego. Wybierz spośród bogatej oferty na edywanik.pl. Z ich udziałem stworzysz nowe schowki w swoim samochodzie, o których nie pomyślał producent. Dzięki temu wygospodarujesz dodatkową przestrzeń, której chociażby w trakcie wyjazdu na wakacje nigdy za wiele w bagażniku. Kieszenie na rzepy charakteryzuje prosty montaż i najważniejsze. To Ty decydujesz, co i w jaki sposób zamontujesz, a następnie tam schowasz.

Płotki na rzepy do bagażnika samochodowego

Płotki na rzepy do bagażnika samochodowego to nic innego jak wspomniane kieszenie. Wykonane z polipropylenu z małymi oczkami w formie siatki charakteryzuje solidne wykonanie. Szczególnie rzepy podczas podróżowania poddawane są solidnym testom, które muszą wytrzymać przechowywanych w płotkach przedmiotów. Uniwersalne formy w różnych rozmiarach i kształtach pozwalają dobrać dowolny płotek na rzepy do dowolnego modelu samochodu.

Uchwyty do gaśnicy samochodowej

Masz problem ze znalezieniem miejsca dla gaśnicy samochodowej w swoim samochodzie? To jeden z największych problemów każdego kierowców. Mamy dla Ciebie praktyczne i estetyczne rozwiązania. Uchwyty do gaśnicy samochodowej na rzepy umożliwiają wygospodarowanie niewielkiej przestrzeni w bagażniku Twojego samochodu. Uniwersalny rozmiar pasuje do większości gaśnic samochodowych oferowanych na rynku. Ponadto produkt zapewnia łatwy montaż i demontaż oraz bezproblemowy dostęp do gaśnicy na wypadek kontroli policyjnej lub w sytuacji konieczności jej użycia.

Poznaj więcej produktów do bagażnika samochodowego

Kieszenie, płotki i uchwyty samochodowe to tylko część produktów w ofercie edywanik.pl przeznaczonych do bagażnika. Poznaj również praktyczne kuferki oraz torby podróżne, z których pomocą również uporządkujesz przestrzeń załadunkową każdego samochodu. Przy okazji nie zapomnij o matach do bagażnika oraz osłonkach na zderzak. Wszystkie produkty są ze sobą kompatybilne i stanowią niezbędnik miłośnika bezpiecznej oraz komfortowej podróży. Masz pytania? Koniecznie skontaktuj się z nami! #PodróżujemyRazem