Zakupy przez telefon62 580 40 56
Szukaj
Zaloguj się Zarejestruj się

Twój Koszyk

Wyszukaj model samochodu

Szukaj

Komfort w czasie jazdy

Czy długa podróż samochodem wiąże się dla Ciebie z bóle szyi, karku lub pleców? Na edywanik.pl posiadamy akcesoria do komfortowego podróżowania samochodem. W naszej ofercie znajdziesz poduszki wielopozycyjne, podkładki pod plecy, podkładki terapeutyczne, nakładki na szyję oraz wiele innych przyjaznych poduszek, które pozytywnie wpłyną na wygodę podróżowania samochodem.

W ofercie edywanik.pl zgromadziliśmy sprawdzone rozwiązania do komfortowego podróżowania samochodem. Ponadto wszystkie produkty są uniwersalne – pasują do większości foteli samochodowych na rynku. Wykonane są w 100% z bezpiecznych materiałów najwyższej jakość. Zadbaj o komfort swój i Twoich pasażerów w czasie podróży małych i dużych.

Jak zadbać o komfort w czasie podróży?

Zastanawiasz się jak zadbać o komfort w czasie podróży? Poznaj ofertę na edywanik.pl. Posiadamy liczne akcesoria w postaci poduszek oraz podkładek i nakładek na fotele samochodowe. Z ich pomocą nie tylko zadbasz o swój komfort, ale również i zdrowie. Przyjmowanie zbyt długo nieprawidłowej postawy ciała może doprowadzić do licznych chorób oraz nieodwracalnych zwyrodnień np. kręgosłupa.

Poduszki – podgłówki wielopozycyjne

Poduszki – podgłówki wielopozycyjne dzięki swojej konstrukcji znacząco wpływają na poprawienie pozycji siedzącej kierowcy w czasie jazdy. Rekomendowana w szczególności dla osób długo podróżujących oraz osób zmagającymi się z dolegliwościami w okolicach karku. Poduszki – podgłówki wielopozycyjne pozwolą utrzymać prawidłową sylwetkę kierowcy oraz poprawią komfort podróżowania. Dzięki uniwersalnemu przeznaczeniu dopasujesz je praktycznie do wszystkich foteli samochodowych. Produkty całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Poduszki – nakładki na szyję

Najbardziej popularne w czasie podróży są poduszki – nakładki na szyję. Wykorzystywane zarówno przez kierowców oraz pasażerów. Rekomendowane szczególnie w czasie długich podróży, gdzie szyja narażona jest na przyjmowanie nienaturalnych pozycji. Poduszki – nakładki na szyję doskonale sprawdzają się również podczas podróży innymi środkami transportu – np. samolotami lub pociągami.

Poduszki – podkładki pod plecy

Plecy w czasie podróży są najbardziej narażone na mikrourazy. Spowodowane jest to długotrwałym przybieraniem jednej sylwetki. Z pomocą przychodzą poduszki – podkładki pod plecy. Rekomendowane dla osób zmagającymi się z dolegliwościami pleców oraz dla tych, którym fotele samochodowe nie kojarzą się z niczym przyjemnym. Poduszki – podkładki pod plecy są uniwersalnymi produktami, pasującymi do większości modeli samochodów. Ponadto niektóre z nich posiadają zdolność do zapamiętywania kształtu ciała użytkownika.

Poduszki – podkładki podwyższające

Bywa i tak, że fabryczna regulacja foteli samochodowych jest niewystarczająca dla użytkownika do przyjmowania prawidłowej i komfortowej sylwetki w trakcie podróży. Z pomocą przychodzą poduszki – podkładki podwyższające. Z ich pomocą bez problemu przyjmiesz prawidłową postawę, poprawisz pole widzenia oraz zasięg nóg do pedałów i rąk do kierownicy. Uniwersalna forma pasuje do wszystkich foteli samochodowych. Ponadto nabywając poduszkę podwyższającą nie musisz martwić się o swój wzrost oraz wagę ciała.

Podkładki na fotel samochodowy

Podkładki na fotel samochodowy mają za zadanie poprawić komfort w czasie podróżowania. Wykorzystanie ergonomicznej konstrukcji i technologii zapamiętującej kształt, nakładka na fotel pozytywnie wpływa na wygodę oraz przyjmowanie prawidłowej postawy ciała. Z ich pomocą rozluźnisz napięcie mięśni miednicy oraz pleców. Od teraz nawet najdłuższą podróż nie będzie Ci już straszna. Masz pytania? Koniecznie skontaktuj się z nami! #PodróżujemyRazem