Zakupy przez telefon62 580 40 56
Szukaj
Zaloguj się Zarejestruj się

Twój Koszyk

Wyszukaj model samochodu

Szukaj

Osłonka Zderzaka

Poznaj nasze autorskie rozwiązanie jakim jest praktyczna osłona zderzaka samochodowego. Z jej pomocą bez żadnego ryzyka o swoją odzież, schowasz do bagażnika np. zakupy lub inne przedmioty, które wyruszą z Tobą podróż. Osłona zderzaka odseparuje zabrudzony element karoserii od Twojej garderoby. To również wielofunkcjonalna mata ochrona, której wszechstronnością będziesz mile zaskoczony.

Osłona zderzaka doskonale sprawdzi się u wszystkich właścicieli samochodów osobowych. Szczególnie tych, którzy często korzystają z bagażnika i przynajmniej raz w życiu doświadczyli zabrudzenia przy tym swojej odzieży. To oczywiście tylko podstawowe przeznaczenie osłonki, która w razie potrzeby zamieni się w wielofunkcyjną matę ochroną.

Osłon zderzaka – idealny produkt dla każdego kierowcy

Na edywanik.pl znajdziesz produkty poprawiające komfort oraz zapewniające bezpieczeństwo w trakcie podróżowania. Takim produktem niewątpliwie jest osłona zderzaka samochodowego. Wykonana z tkaniny poliestrowej - wodoodpornej oraz zapewniającej łatwość w utrzymaniu czystości. Osłona zderzaka mocowana na rzepy idealnie dopasowana do wszystkich modeli samochodów osobowych. W każdej chwili możesz ją zdjąć i wykorzystać na inny cel. Poznaj lub odkryj jej wszystkie sposoby zastosowania.

Wielofunkcyjna mata ochronna – osłona zderzaka

Osłona zderzaka z oferty edywanik.pl posiada praktycznie nieograniczone możliwości. Jesteśmy przekonani, że sami jeszcze nie odkryliśmy wszystkich zastosowań. Oprócz swojego pierwotnego zastosowania bez problemu sprawdzi się również jako wielofunkcyjna mata ochronna. Z jej pomocą bez problemu zakryjesz błotnik lub zderzak w trakcie uzupełniania płynów eksploatacyjnych w samochodzie lub w trakcie wymiany przepalonej żarówki. Ponadto sprawdzi się również jako mata pod kolana podczas zakładania koła zapasowego na poboczu. Następnie możesz jej czystą stronę położyć na powierzchni bagażnika, a na stronę zabrudzoną położyć wymienione koło, które zawieziesz do najbliższej wulkanizacji.

Stwórz praktyczny zestaw osłona zderzaka i mata do bagażnika

Osłona zderzaka jest kompatybilna i świetnie uzupełnia się z matą do bagażnika. Dokonaj zakupu maty do bagażnika wybierając swój model samochodu. Do tego dołóż osłonę zderzaka i połącz produkty przy pomocy rzepów dołączonych do osłonki. Dzięki temu oryginalna podłoga Twojego bagażnika będzie zabezpieczona przed zanieczyszczeniami, a o czystość Twojej garderoby przy ubrudzonym zderzaku zadba osłona zderzaka. Takie połączenie sprawdza się również podczas podróżowania z psami. Czworonogi mają tendencję podczas wysiadania z bagażnika do wybijania się z metalowych i plastikowych progów. Z czasem zostawiając na nich rysy po swoich pazurach.

Osłonka zderzaka poprawiająca komfort podróżowania

Na edywanik.pl znajdziesz produkty najwyższej jakości, które poniekąd są zaspokojeniem również naszych potrzeb. My również uwielbiamy podróże małe oraz duże i sami poszukujemy rozwiązań poprawiające ich komfort. Osłona zderzaka bez wątpienia jest jednym z nich. Jeżeli do tego dołożymy jej wielofunkcyjność to mamy do czynienia z produktem idealnym. Sami również odkrywamy jej wszechstronne zastosowanie. Bez wątpienia jest to produkt, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego właściciela samochodu.