Zakupy przez telefon62 580 40 56
Szukaj
Zaloguj się Zarejestruj się

Twój Koszyk

Wyszukaj model samochodu

Szukaj

Ramki do tablic rejestracyjnych

Ramki do tablic rejestracyjnych są odpowiedzią i alternatywą dla przykręcania tablic bezpośrednio do elementów nadwozia. Głównym przeznaczeniem ramki jest utrzymanie tablicy we właściwej pozycji oraz zabezpieczenie przed ewentualnym uszkodzeniem. Producenci dostosowują ich wymiar do rozmiarów tablic obowiązujących w danym kraju.

Wybór ramki do tablic rejestracyjnych to wbrew pozorom bardzo proste zadanie. Jej przeznaczenie jest banalnie proste, a sam właściciel samochodu w tym temacie nie ma raczej większych oczekiwań. Jednak niewłaściwie dobrana ramka tablicy rejestracyjnej może przyczynić się do jej zgubienia lub zniszczenia. Przypomnijmy, że poruszanie się bez tablic rejestracyjnych jest zakazane, a jej brak przy kontroli zaowocuje mandatem karnym do 1500 zł. 

Jak wybrać odpowiednie ramki do tablic rejestracyjnych?

Zastanawiasz się jak wybrać odpowiednie ramki do tablic rejestracyjnych? Na edywanik.pl posiadamy ramki, z których sami korzystamy i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Nasz dostawca oferuje produkty, które umożliwiają wielokrotny montaż i demontaż tablic rejestracyjnych, bez obaw o zniszczenie ramki. Sam stelaż posiada sprężyny umożliwiające bardzo dobre mocowanie tablic rejestracyjnych o różnych wysokościach (108mm-117mm). Ponadto jest on odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Wykonanie z mieszanki tworzywa ABS+PC odporny będzie na zniekształcenia termoplastyczne.

Jak zamontować ramkę do tablicy rejestracyjnej?

Jeżeli wybór ramki do tablic rejestracyjnych mamy już za sobą, to przyszedł czas na jej montaż. Jak zamontować ramkę do tablicy rejestracyjnej? Czynność ta nie jest wcale skomplikowana, ale wykonana nieprawidłowo może doprowadzić do zgubienia obudowy oraz samej tablicy. Ich ponowny wyrób to spory koszt dla właściciela samochodu. Ramki do tablic rejestracyjnych z oferty edywanik.pl przykręcamy bezpośrednio do karoserii. Następnie otwieramy przednią część ramki, uwalniając ją z czterech dolnych zaczepów. Tablicę rejestracyjną montujemy w taki sposób, aby górne zaczepy i dolne sprężyny pewnie ją trzymały. Ostatnią czynnością jest zatrzaśniecie dolnych zaczepów ramki i gotowe. Czynność wykonywana bez żadnego przewiercania tablic. Prosty i szybki montaż ramki do tablicy rejestracyjnej.

Jakich ramek na tablice rejestracyjne unikać?

Sugerujemy w tym przypadku dokonywać świadomego i sprawdzonego wyboru. Tanie ramki na tablice rejestracyjne niewiadomego pochodzenia mogą mieć ukryte wady. Pierwszą z nich może być rozmiar. Importowane wyroby mogą nie odpowiadać obowiązującym rozmiarom w krajach Unii Europejskiej. Wykonane ze zwykłego plastiku szczególnie przy cieplejszej temperaturze mogą być podatne na efekt termoplastyczności. Najgorszym wyborem są ramki, które zmuszają właściciela samochodu do przewiercania tablic rejestracyjnych. Po komplikować sobie życie i marnować swój czas skoro na edywanik.pl znajdziesz idealne produkty stworzone z myślą o Tobie i Twoim samochodzie.

Gdzie kupić ramki do tablic rejestracyjnych?

Zastanawiasz się gdzie kupić ramki do tablic rejestracyjnych? Rekomendujemy dokonania wyboru z oferty sklepu online edywanik.pl Posiadamy w swojej ofercie sprawdzone produkty najwyższej jakości, z których sami z przyjemnością korzystamy. Sugerujemy również zapoznać się z nasza całą ofertę stworzoną z myślą o miłośnikach bezpiecznej oraz komfortowej podróży samochodem. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów, którzy skorzystali i korzystają nadal z naszych produktów. Masz pytania? Koniecznie skontaktuj się z nami! #PodróżujemyRazem