Zakupy przez telefon62 580 40 56
Szukaj
Zaloguj się Zarejestruj się

Twój Koszyk

Wyszukaj model samochodu

Szukaj

Siatki do bagażnika

Siatki samochodowe do bagażnika to niezwykle przydatne elementy wyposażenia, które podnoszą bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania. Bagażnik samochodu osobowego to miejsce, w którym w trakcie jazdy wydarzyć się może całkiem sporo. Niestety kierujący oraz pasażerowie w trakcie jazdy nie mają większego wpływu na przesuwanie się oraz podskakiwanie pozostawionych w nim przedmiotów. Siatki do bagażnika skutecznie rozwiązują ten problem.

W ofercie edywanik.pl posiadamy siatki samochodowe do bagażnika dedykowane do konkretnych modeli pojazdów. Idealne dopasowanie sprawia, że siatka do bagażnika wywiązuje się w 100% z powierzonego zadania. Uniwersalne produkty bardzo często nie pasują do danego typu bagażnika, przez co nie spełniają oczekiwań kupującego. Znajdź swój model samochodu i dokonaj właściwego zakupu.

Siatki samochodowe do bagażnika Max-Dywanik

Siatki do bagażnika Max-Dywanik podnoszą walory użytkowe samochodów. Z ich udziałem bez problemu zorganizujesz i zaplanujesz bezpieczny transport przedmiotów pozostawionych w skrzyniach, koszach lub luzem. Od teraz po skończonej podróży nie będziesz musiał martwić się i tracić czasu na zbieranie porozrzucanych przedmiotów. Ponadto wnętrze Twojego bagażnika nie będzie podatne na ewentualne przetarcia, rysy, pęknięcia w elementach tapicerowanych oraz plastikowych. Siatka do bagażnika to praktyczny organizer w każdej większej i mniejszej podróży.

Jak dobrać rozmiar siatki do bagażnika?

W ofercie na edywanik.pl znajdziesz siatki do bagażnika dedykowane do konkretnego modelu pojazdu. W naszym asortymencie zgromadziliśmy siatki bagażnikowe do najpopularniejszych modeli samochodów. Dzięki temu masz pewność, że zakupiony produkt będzie idealnie dopasowany i spełni Twoje oczekiwania. Przewagą wyboru dopasowanej siatki nad uniwersalną jest jej większa użyteczność i funkcjonalność. Masz pewność, że rozmiar siatki będzie odpowiedni do powierzchni załadunkowej bagażnika. Ponadto mocowanie w siatce będzie pasowało do rozwiązań, które fabrycznie zaoferował producent Twojego samochodu.

Solidne i estetyczne siatki do bagażnika

Siatki do bagażnika Max-Dwanik z naszej oferty wykonane są z polipropylenu z wplecioną gumą po obwodzie. Stała wielkość oczka wynosi 4,5 cm, co uniemożliwia przedostawanie się przez produkt również drobnym przedmiotom. W zestawie znajdują się również karabińczyki lub haczyki (w zależności od modelu), które umożliwiają mocowanie produktu do wyznaczonych miejsc w bagażniku. Warto również zwrócić uwagę na solidne i estetyczne wykonanie produktu. Ponadto produkt nie wydziela żadnych zapachów i jest potwierdzony certyfikatem jakości ISO9001.

edywanik.pl – Twój gwarant bezpiecznej i komfortowej podróży

Nasza oferta dedykowana jest dla miłośników bezpiecznej oraz komfortowej podróży. Jednym z oferowanych rozwiązań są właśnie siatki do bagażnika Max-Dywank, które zabezpieczą przewożone przedmioty. Zniwelują również ewentualne dźwięki, które wydobywały się z bagażnika. Z naszych produktów sami bardzo chętnie korzystamy i możemy potwierdzić, że siatka do bagażnika to Must Have dla Twojego samochodu.