Zakupy przez telefon62 580 40 56
Szukaj
Zaloguj się Zarejestruj się

Twój Koszyk

Wyszukaj model samochodu

Szukaj

TORBY I KUFERKI SAMOCHODOWE

Torby i kuferki samochodowe od Max-Dywanik to prawdziwe niezbędniki każdego miłośnika komfortowej oraz bezpiecznej podróży. Z ich pomocą uporządkujesz przestrzeń w swoim bagażniku. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, poparte precyzyjnym i estetycznym wykończeniem.

W ofercie na edywanik.pl znajdziesz torby i kuferki samochodowe w różnych kształtach oraz wielkościach. Nasza oferta zawiera kilka wariantów kolorystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Uporządkuj swój bagażnik z naszymi produktami. Dzięki czemu każdy niezbędny przedmiot znajdzie swoje miejsce w bagażniku, a Ty zyskasz dodatkowe miejsce chociażby na torby podróżne, czy zakupy.

Jak utrzymać porządek w bagażniku?

Masz problem z utrzymaniem porządku w bagażniku swojego samochodu? Mamy na to bardzo dobre rozwiązanie. Torby i kuferki samochodowe od Max-Dywanik rozwiążą ten problem i staną się praktycznymi organizerami Twojej podróży. Od teraz każdy przedmiot w bagażniku znajdzie swoje miejsce. Szczególnie niezbędny ekwipunek każdego kierowcy, który warto mieć przy sobie: apteczka, kamizelka, gaśnica, narzędzia, kosmetyki samochodowe itp.

Torby samochodowe CargoBag w różnych wielkościach

Torby samochodowe CargoBag od Max-Dywanik to niezwykle pojemny organizery, z których pomocą odmienisz wnętrza swojego bagażnika. W ofercie posiadamy kilka rozmiarów, z których wybierzesz ten odpowiadający Twoim potrzebom. W zależności od rozmiaru zmieści w nich akcesoria samochodowe, narzędzia, drobne części zapasowe lub też kosmetyki samochodowe. Torby samochodowe CargoBag wykonane są z wysokiej jakości, wodoodpornej wykładziny, wzmocnione taśmą kaletniczą. Chcąc wygospodarować sobie więcej miejsca w bagażniku, w każdej chwili możesz wykorzystać podszyte taśmy z rzepem i przyczepić do elementów tapicerowanych np. ścianki od tylnych foteli pasażerów.

Kuferki samochodowe SmartPocket – praktyczne organizery

Kuferki samochodowe SmartPocket to praktyczne organizery od Max-Dywanik, z pomocą których zadbasz o porządek w swoim bagażniku. Oferta na edywanik.pl zawiera kuferki samochodowe pionowe i poziome z możliwością zawieszenia lub dowolnego usytuowania w przestrzeni bagażnikowej. Wykonane z materiału wykładzinowego zabezpieczą wnętrze pojazdu przed ewentualnym wydzielaniem się płynów eksploatacyjnych z butelek oraz innych substancji. Kuferki pionowe bez problemu pomieszczą gaśnice, apteczkę, kosmetyki samochodowe i inne drobne przedmioty. Kuferek poziomy zmieści również trójkąt ostrzegawczy.

Organizery samochodowe od Max-Dywanik

W ofercie na edywanik.pl znajdziesz praktyczne organizery samochodowe od Max-Dywanik. Oferta od polskiego producenta oraz dystrybutora dywaników samochodowych oraz akcesoriów do bezpiecznego i komfortowego podróżowania. Poznaj naszą ofertę i odmień wnętrza swojego samochodu. Praktyczne organizery do bagażnika to prawdziwy must have dla każdego właściciela samochodu. Masz pytania? Koniecznie skontaktuj się z nami! #PodróżujemyRazem