Zakupy przez telefon62 580 40 56
Szukaj
Zaloguj się Zarejestruj się

Twój Koszyk

Wyszukaj model samochodu

Szukaj

Zestawy

Na edywanik.pl znajdziesz wszystko, co najlepsze do komfortowej oraz bezpiecznej podróży. Jedną z takich pozycji jest zestaw dywaniki gumowe i mata do bagażnika. Praktyczne produkty, najwyższej jakości, dopasowane do 1600 modeli pojazdów. Zestaw przypadnie do gustu osobom ceniącym nienaganną czystość we wnętrzach, a oryginalny i elegancki design bez problemu będzie z nimi współgrał. Zestaw dywaniki gumowe i mata do bagażnika jest inwestycją w czystość, komfort oraz bezpieczeństwo.

U nas znajdziesz dywaniki gumowe i maty do bagażnika od polskiego producenta oraz dystrybutora akcesoriów samochodowych. Oferta na edywanik.pl jest starannie dobierana, a wszystkie produkty są przez nas dokładnie sprawdzane. Z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że wieloletnie doświadczenie zaowocowało stworzeniem oferty dla każdego rodzaju klienta. Na edywanik.pl każdy z Was znajdzie produkt spełniający jego oczekiwania.

Zestawy

Zestaw przeciw zabrudzeniom wnętrza samochodu

Zestaw przeciw zabrudzeniom wnętrza samochodu znacząco ułatwi komfort podróżowania o każdej porze roku. Dywaniki gumowe sprawdzą się jako izolator pomiędzy gumową powierzchnią, a oryginalną wykładziną pojazdu. Podwyższone ranty zatrzymają piasek, błoto, śnieg, wodę przed przenikaniem lub wsiąkaniem w elementy tapicerowane. Mata do bagażnika spełni dokładnie takie same zadania, ale w tylnej części Twojego samochodu. Z ich pomocą po kilku latach użytkowania wnętrza pojazdu nadal będą wyglądały jak nowe. Przy ewentualnej sprzedaży kolejny nabywca będzie mile zaskoczony, a Ty będziesz miał mocny argument, żeby nie schodzić z zaproponowanej ceny. Zestaw przeciw zabrudzeniom wnętrza samochodu, to niewielki wydatek, który docenisz przy ich sprzątaniu. Zaoszczędzony czas przeznaczysz na odpoczynek po ciężkim tygodniu w pracy.

Guma do bagażnika i nogi kierowcy oraz pasażerów

Guma do bagażnika i nogi kierowcy oraz pasażerów wydaje się być najlepszym wyborem dla właścicieli pojazdów. Na edywanik.pl znajdziesz wysokiej jakości produkty, które nie wydzielają przykrych zapachów. Jeżeli kiedykolwiek doświadczyłeś tego typu przykrych zdarzeń, to masz nauczkę w nabywaniu bardzo tanich produktów niewiadomego pochodzenia. Pamiętaj również, że wdychanie tego typu przykrych zapachów może być niebezpieczne dla Ciebie oraz Twoich pasażerów, w tym dzieci. Niewątpliwym atutem produktów na edywanik.pl jest ich odporność na zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Zaprojektowane i stworzone dywaniki i maty ze wzmocnionej gumy doskonale sprawdzą się przez kilka sezonów.

Producent i dystrybutor dywaników gumowych i mat do bagażnika

Jesteśmy wieloletnim producentem oraz dystrybutorem dywaników gumowych i mat do bagażnika wysokiej oraz uznanej jakości. Potwierdzić to mogą nasi klienci oraz kontrahenci. Wszystkie opinie są dla nas niezwykle ważne, ponieważ w taki sposób jesteśmy w stanie stworzyć ofertę przeznaczoną do najtrudniejszych zadań. Spełnią oczekiwania wszystkich miłośników komfortowej oraz bezpiecznej podróży.

Masz pytania? Koniecznie skontaktuj się z nami! #PodróżujemyRazem