Zakupy przez telefon62 580 40 56
Szukaj
Zaloguj się Zarejestruj się

Twój Koszyk

Wyszukaj model samochodu

Szukaj

Maty do bagażnika

Bagażnik w samochodzie to jedno z tych miejsc, które jest w szczególności narażone na liczne zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne, wynikające z ryzyka przemieszczania się niezabezpieczonych przedmiotów podczas podróży. Maty do bagażnika idealnie zabezpieczą oryginalną powierzchnię bagażnika. Ten niewielki wydatek nie tylko zapewni komfort podróżowania, ale również zabezpieczy aspekt wizualny samochodu na czas jego użytkowania.

W ofercie na edywanik.pl znajdziesz maty do bagażnika od polskiego producenta i dystrybutora akcesoriów samochodowych. Oferta została stworzona w oparciu o nasze doświadczenia, testy oraz rozmowy z klientami i kontrahentami. Jako właściciele samochodów i miłośnicy podróżowania z czystym sumieniem możemy polecić każdy nasz produkt i ogłosić, że oferta mat do bagażnika dedykowana jest do blisko 1600 konkretnych modeli samochodów.

Maty do bagażnika

Mata do bagażnika – prosty produkt do zadań specjalnych

Mata do bagażnika jest wbrew pozorom prostym dodatkiem w samochodzie, w pełni wywiązującym się z powierzonej roli. Bagażnik to miejsce, gdzie podczas podróżowania znajdują się przedmioty o różnej wadze, zróżnicowanym stopniu ostrości krawędzi, czy formy (ciała stałe, ciecze, substancje sypkie, organiczne itd.). Każdy z przedmiotów może nie tylko zabrudzić oryginalną powierzchnię wykładziny, ale również ją nieodwracalnie uszkodzić. Czy jest zatem sens ryzykować? Niewielki wydatek, a jaka korzyść dla właściciela samochodu. Mata do bagażnika sprawdzi się w każdej sytuacji.

Dywanik do bagażnika łatwy w utrzymaniu czystości

Gumowy dywanik do bagażnika jest niezwykle prosty w utrzymaniu czystości. Z zabrudzeniami w postaci sypkiej poradzisz sobie za pomocą odkurzacza samochodowego, który może nie być tak efektywny, jak przy czyszczeniu powierzchni tapicerowanej. Śmiało możesz skorzystać z miotełki samochodowej. Elastyczna forma umożliwia bezproblemowe wkładanie i wykładanie dywaników do bagażnika. Za pomocą wody i płynu zetrzesz z nich wszelkiego rodzaju inne zabrudzenia, które dzięki wyższym rantom nie przedostaną się na zewnątrz. W ofercie posiadamy również dywaniki z materiału polietylenowego – formą przypomina miękki plastik. Przy wyborze tego rozwiązania również nie stracisz zbyt wiele czasu na ich czyszczeniu.

Mata do bagażnika dla psa

Na edywanik.pl znajdziesz praktyczne produkty, które sprawdzą się w każdych okolicznościach. Mata do bagażnik dla psa to idealne rozwiązanie dla właścicieli zarówno dużych, jak i małych czworonogów. I tutaj nie będzie zaskoczenia, jeżeli powiemy, że wspomniana mata jest zwykłym dywanikiem do bagażnika. Jeden produkt – szereg zastosowań. Mata do bagażnika dla psa w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na komfort podróży pupila. Ty natomiast będziesz miał pewność, że po każdej podróży szybko i łatwo oczyścić bagażnik z sierści psa. Zadanie trudne i czasochłonne w przypadku czyszczenia oryginalnej tapicerki.

Producent i dystrybutor mat do bagażnika

Jesteśmy wieloletnim producentem oraz dystrybutorem mat do bagażnika wysokiej oraz uznanej jakości na runku polskim oraz europejskim. W ofercie posiadamy blisko 1600 modeli mat do bagażnika, które dopasujesz do konkretnego pojazdu. Ich precyzyjnie wykonanie, unikalny design oraz możliwość wyboru kolorystyki dopasowanej do wnętrz, przypadnie do gustu najbardziej wymagającym właścicielom samochodów.

Masz pytania? Koniecznie skontaktuj się z nami! #PodróżujemyRazem