Zakupy przez telefon62 580 40 56
Szukaj
Zaloguj się Zarejestruj się

Twój Koszyk

Wyszukaj model samochodu

Szukaj

Osłona silnika

Warto zadbać o swój samochód i niewielkim kosztem nabyć solidną osłonę silnika. Zabezpiecz swój pojazd przed usterkami i nieplanowanymi wydatkami, które nadwyrężą Twój budżet. W ofercie sklepu edywanik.pl znajdziesz solidne osłony silnika – skuteczna ochrona przed wilgocią, błotem, piaskiem, solą z ziemi. Posiadamy w swojej ofercie osłony silnika marki Rezaw-Plast. Znajdź produkt do swojego samochodu i zainwestuj w jego ochronę.

W ofercie na edywaniki.pl znajdziesz sprawdzone osłony silnika. Oferta została stworzona w oparciu o nasze doświadczenia, testy oraz wybór najlepszych dostawców. W naszym motoryzacyjnym sklepie online zgromadziliśmy dedykowane osłony do wybranych modeli.

Osłona silnika

Osłona silnika – dlaczego warto zainwestować w niewielki wydatek?

Brak osłony silnika oraz poruszanie się samochodem po utrudnionych warunkach drogowych (w tym również atmosferycznych) może doprowadzić do poważnych uszkodzeń, które mocno nadszarpną Twój budżet. Zwarcia, pękania obwodów, parcenie uszczelek, uszkodzenia łożysk oraz korazja – to najczęstsze usterki, które spowodowane są dostaniem się wilgoci do osprzętu pojazdu. Osłona silnika to niewielki wydatek, który ochroni Twój pojazd oraz Twój portfel przed drogą wizytą u mechanika.

Jak dobrać osłonę silnika do swojego samochodu?

Zastanawiasz się jak dobrać osłonę silnika do swojego samochodu? Na edywanik.pl posiadamy osłony silnika dedykowane do wybranych modeli. Jest zatem duże prawdopodobieństwo, że posiadamy produkt przez Ciebie poszukiwany. Warto wspomnieć, że nasz asortyment cechuje solidne wykonanie. Dzięki temu zamontowana osłona silnika marki Rezaw-Plast odporna będzie na uszkodzenia mechaniczne. Osłony wykonane z niskiej jakości materiału szybko pękają, co wiąże się z koniecznością ich wczesnej wymiany.

Dlaczego nie masz osłony silnika w swoim samochodzie?

Nie każdy producent decyduje się na montaż osłony silnika w modelu, który wypuszcza na rynek. Bywa również tak, że osłona silnika montowana jest w zależności od klimatu, w którym dany samochód będzie się poruszać. W krajach, gdzie panują przez cały rok dodatnie temperatury jedynym zagrożeniem wydawać się może piasek oraz kamienie, ale nie wilgoć. Ryzyko uszkodzeń osprzętu jest zatem bardzo niskie. W Polsce mamy do czynienia z warunkami, gdzie szczególnie jesienią, zimą oraz wczesną wiosną wilgoć może wpłynąć na stan techniczny pojazdu. Osłona silnika ten problem rozwiązuje.

Osłony silnika polietylenowe (HDPE)

Wszystkie osłony z naszej oferty wykonane są z polietylenu. Dzięki temu są elastyczne i odporne na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Polietylen znacznie lepiej radzi sobie zarówno z niskimi, jak i wysokimi temperaturami, niż osłony PCV. Ponadto osłony silnika polietylenowe marki Rezaw-Plast odporne są również na substancje wydostające się z samochodu – płyny eksploatacyjne, olej, paliwo itp. W niektórych przypadkach osłona silnika skutkują szybszym dogrzaniem silnika. Efektem czego może być zmniejszone zużycie paliwa. Dokonaj dobrego wyboru i postaw na osłony silnika z ofert edywanik.pl.

Polski dystrybutor osłon silnika

Jesteśmy wieloletnim dystrybutorem osłon silnika na runku polskim oraz europejskim. W ofercie posiadamy osłony marki Rezaw-Plast, które dopasujesz do wybranego pojazdu. Ich użyteczność potwierdza właściwy dobór materiału, z którego zostały wykonane. Poznaj naszą całą ofertę i wybierz produkty zapewniające komfortową oraz bezpieczną podróż Twoim samochodem lub spraw komuś niespodziankę. Masz pytania? Koniecznie skontaktuj się z nami! #PodróżujemyRazem